Günlük burç yorumları - 24 Şubat 2021

Yazılma zamanı 23/02/2021
NTV

Astrolog Murat İpek'ten 24 Şubat Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Güneş, huysuz Uranüs’ü parlatıyor Güneş ile Uranüs arasında olumlu bir açı olacak ve sevimsiz Satürn de tam tersi Uranüs’ü taciz edecek. Aleni güç savaşı. İyi, kötü yanyana. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç “Tamam, buraya kadar! Artık angarya işler milletin arkasını toplamak buraya kadar.” diyebileceğiniz bir gün. Demeyin. Hele konu aile ise hiç demeyin. Yapın bitsin.
Boğa Bugün arkadaşlarınızla iletişimde olmak isteyebilirsiniz, onlarla lak lak yapıp iki kahve içmek istemenizde doğal ama konuşurken bir anda kavga ederken bulmayın kendinizi.
İkizler Sevgili İkizler bugün hırs yapıp özellikle para, pul mevzularında “hayır ille de kazanacağım işte” diyerek manasız şeylere kalkışmayın. İyi dinleyin ve doğru kararlar verin.
Yengeç Canım yengeçler, sizleri başka severim ama bugün milletin işine karışmayın olur mu? Siz saf ve temiz duygularla olayın içine dalarsınız şimdi, kabak sizin başınıza patlar!
Aslan Bugün kendinize dönük bir gün geçirmeniz olası o nedenle olabildiğince kendinizi geliştirmeye, bir şeyler öğrenmeye bakın. Bugün kendiniz için bir şeyler yapmanın tam zamanı.
Başak Bugün biraz huzursuz bir gün geçirmeniz olası. Özellikle tek başınıza yapmanız gereken işler varsa doğru zaman. Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişime dikkat edin. Huysuzluğun alemi yok.
Terazi Gönül ilişkilerinde kafanız karışabilir, bu konuda kışkırtılabilirsiniz. O nedenle biraz daha dingin ve yorumsuz kalmayı deneyin. Gökyüzü bu anlamda sizi yorabilir.
Akrep Ah, benim canım akreplerim. Canınız çok mu gezmek istiyor? Bakkala, markete gidip gelmenizde kesinlikle bir sakınca yok. Ama önceliği ortak kişilerle, birlikte yapılacak işlere verin.
Yay Sevgili yaylar, bugün kendinizi hayata dair haksızlığa uğramış hissederek hırsınızı çevrenizden çıkarmanız söz konusu olabilir. Öncelikle çevrenizle değil kendinizle rakip olun.
Oğlak Sevgili oğlaklar, sizden bugün korkulur. Aman içinizdeki olumsuz duyguları dışarı yansıtmayın. Gerginseniz kapatın kendinizi bir yere, bugün millete sevimsiz gelmeniz olası.
Kova “Bugün çalışsam mı yoksa yapacaklarımı erteleyip kendimi telefonda baloncuk patlatmaya mı versem?” diye kararsız kalacağınız bir gün. İş de gizli, millete elleşmeden patlatın baloncukları.
Balık Hayrola sevgili balıklar? Bugün kendinizi pek bir Romeo, Juliet havalarında hissediyorsunuz. Aman öyle abuk sabuk hareketlerde bulunmayın, sonunuz tiyatro oyunundaki gibi olmasın.